- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176346 Linde H-30-D-02 (393)
176346
Linde H-30-D-02 (393)
Unikalne wlaściwości
- Low hours
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 1 590 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 465 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 225 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | podwójny pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 250x75-12 |
| Opony (Tył) | 225x75-10 |
| Masa własna | 4 770 kg |
| Details | potwierdzony przebieg, 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |