- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176341 Toyota 52-8-FDF-30
176341
Toyota 52-8-FDF-30
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2011 |
| Odczytane motogodziny | 8 298 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 400 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 272 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 28x9-15 |
| Opony (Tył) | 6.50-10 |
| Masa własna | 4 700 kg |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |