- Strona główna
- Produkty
- Komisjonery
- 176340 Toyota OSE-100
176340
Toyota OSE-100
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 1 724 |
| Maszt | Simplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 188 cm |
| Wysokość platformy | 120 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 156 cm |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 465 |
| Masa własna | 1 826 kg |
| Details | podwójne składowanie, wspomaganie kierownicy |