- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176330 Toyota RRE-180-HECC
176330
Toyota RRE-180-HECC
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 800 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 8 155 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 1 150 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 450 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 930 |
| Rok produkcji baterii | 2020 |
| Masa własna | 5 436 kg |
| Dlugość wideł | 115 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 5 sekcje hydrauliczne, do chłodni |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |