- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176288 Toyota RRE-140-H
176288
Toyota RRE-140-H
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 400 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 11 538 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 800 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 325 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 620 |
| Masa własna | 3 889 kg |
| Attachment types | Przesuw boczny |