- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 176284 Toyota LPE-200
176284
Toyota LPE-200
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 6 574 |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 400 |
| Masa własna | 900 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |