- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176273 Toyota SWE-120
176273
Toyota SWE-120
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 6 197 |
| Maszt | Duplex standardowy |
| Wysokość podnoszenia | 290 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 193 cm |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 1 005 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |