- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176256 Toyota SWE-120-XR
176256
Toyota SWE-120-XR
Unikalne wlaściwości
- Low hours
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 146 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 450 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 300 |
| Rok produkcji baterii | 2020 |
| Masa własna | 1 879 kg |
| Details | wd, wspomaganie kierownicy |