- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176236 Toyota 56-8-FD-20-F
176236
Toyota 56-8-FD-20-F
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2024 |
| Odczytane motogodziny | 1 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 300 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 200 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 7.00-12 |
| Opony (Tył) | 6.00-9 |
| Masa własna | 3 515 kg |
| Details | con, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |