- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176226 Toyota RRE-160-HE
176226
Toyota RRE-160-HE
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 5 092 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 490 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 220 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 300 |
| Rok produkcji baterii | 2020 |
| Masa własna | 3 597 kg |
| Details | bateria litowo-jonowa |
| Attachment types | Przesuw boczny |