- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176182 Toyota HWE-100-S
176182
Toyota HWE-100-S
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 23 |
| Maszt | Simplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 158 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 186 cm |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 610 kg |
| Details | wd |