- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176159 Toyota 8-FBE-20-T
176159
Toyota 8-FBE-20-T
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 16 969 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 500 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 226 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | Monotrol |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 690 |
| Rok produkcji baterii | 2018 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Masa własna | 3 605 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |