- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176156 Toyota 8-FBM-16-T
176156
Toyota 8-FBM-16-T
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 10 861 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 330 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 212 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 750 |
| Rok produkcji baterii | 2021 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 180/70-8 |
| Opony (Tył) | 150/70-8 |
| Masa własna | 3 208 kg |
| Details | nowe opony przednie, nowe opony tylne, 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |