- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176120 Manitou MSI-25-T
176120
Manitou MSI-25-T
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2013 |
| Odczytane motogodziny | 2 422 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 400 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 275 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 275x70-22,5 |
| Opony (Tył) | 7.00-12 |
| Masa własna | 4 140 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |