- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176119 Toyota 02-8-FDF-25
176119
Toyota 02-8-FDF-25
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2015 |
| Odczytane motogodziny | 11 070 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 370 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 240 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 7.00-12 |
| Opony (Tył) | 6.00-9 |
| Masa własna | 3 950 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |