- Strona główna
- Produkty
- Prowadzone z masztem
- 176110 Hyster S-1.2
176110
Hyster S-1.2
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 200 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 1 684 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 425 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 255 cm |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 1 084 kg |
| Szerokość wideł | 57 cm |
| Dlugość wideł | 115 cm |