- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 176105 Hyster P-2.0-SFBW
176105
Hyster P-2.0-SFBW
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 7 199 |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 400 |
| Masa własna | 930 kg |
| Szerokość wideł | 56 cm |
| Dlugość wideł | 120 cm |