- Strona główna
- Produkty
- Paleciak używany
- 176103 Yale MP-20-X-FBW
176103
Yale MP-20-X-FBW
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 12 382 |
| Bateria V | 24 |
| Masa własna | 919 kg |
| Szerokość wideł | 56 cm |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | wspomaganie kierownicy |