- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176099 Hyster J-1.6-XNT-MWB
176099
Hyster J-1.6-XNT-MWB
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 5 074 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 317 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 200x50-10 |
| Opony (Tył) | 15x4.5-8 |
| Masa własna | 3 530 kg |
| Details | nowe opony tylne, 4 sekcje hydrauliczne |