- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176091 SMV 16-1200-B
176091
SMV 16-1200-B
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 16 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2008 |
| Odczytane motogodziny | 6 361 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 400 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 360 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony bliźniacze superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 12.00x20 |
| Opony (Tył) | 12.00x20 |
| Masa własna | 22 600 kg |
| Dlugość wideł | 235 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |