- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176082 Linde E-40-P (337)
176082
Linde E-40-P (337)
Ten product zostal sprzedany
Specyfikacje
| Udźwig | 4 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2007 |
| Odczytane motogodziny | 7 874 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 440 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 295 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | podwójny pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 775 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 250x70-15 |
| Opony (Tył) | 21x8-9 |
| Masa własna | 6 691 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |