- Strona główna
- Produkty
- Komisjonery
- 176072 Linde V-10-02 (5212)
176072
Linde V-10-02 (5212)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 2 028 |
| Maszt | Simplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 184 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 162 cm |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 500 |
| Rok produkcji baterii | 2018 |
| Masa własna | 1 790 kg |
| Details | podwójne składowanie, wspomaganie kierownicy |