- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176071 Linde E-15-02 (386)
176071
Linde E-15-02 (386)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 4 697 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 314 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 210 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 24 |
| Bateria Ah | 1 000 |
| Rok produkcji baterii | 2019 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 18x7-8 |
| Opony (Tył) | 15x4,5-8 |
| Masa własna | 3 105 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne, nowe opony tylne |
| Attachment types | Przesuw boczny |