- Strona główna
- Produkty
- Komisjonery
- 176065 Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
176065
Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 250 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 1 774 |
| Maszt | Triplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 890 cm |
| Wysokość platformy | 825 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 350 cm |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 500 |
| Rok produkcji baterii | 2021 |
| Masa własna | 3 925 kg |
| Details | podwójne składowanie, wspomaganie kierownicy |