- Strona główna
- Produkty
- Używane ładowarki teleskopowe
- 176048 Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
176048
Manitou MT-625-H-EASY-49-K-ST-3-A-S-1
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Hydrostatic |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 3 059 |
| Maszt | 2-częściowy teleskop |
| Wysokość podnoszenia | 582 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 12x16,5 |
| Opony (Tył) | 12x16,5 |
| Masa własna | 4 710 kg |
| Dlugość wideł | 110 cm |
| Details | nowe opony przednie, nowe opony tylne, 4wd, kabina, 4 sekcje hydrauliczne, ogrzewanie |