- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 176023 Toyota RRE-180-H
176023
Toyota RRE-180-H
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 800 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2017 |
| Odczytane motogodziny | 10 175 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 1 100 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 423 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 930 |
| Rok produkcji baterii | 2017 |
| Masa własna | 4 801 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |