- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 176006 Mitsubishi FD-18-NT
176006
Mitsubishi FD-18-NT
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 800 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 19 679 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 330 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 6.50-10 |
| Opony (Tył) | 5.00-8 |
| Masa własna | 2 950 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |