- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175989 Toyota 8-FG-80-N
175989
Toyota 8-FG-80-N
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 8 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 13 784 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 330 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 268 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 8.25-15 |
| Opony (Tył) | 8.25-15 |
| Masa własna | 10 390 kg |
| Dlugość wideł | 200 cm |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne, nowe opony tylne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |