- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175969 Toyota 40-8-FD-50-N
175969
Toyota 40-8-FD-50-N
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 5 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 12 462 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 330 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 256 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 300-15 |
| Opony (Tył) | 7.00-12 |
| Masa własna | 8 057 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |