- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175965 Toyota 8-FG-45-N
175965
Toyota 8-FG-45-N
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 4 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 15 289 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 500 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 328 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 8.25x15 |
| Opony (Tył) | 7.00x12 |
| Masa własna | 8 255 kg |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | nowe opony tylne, kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |