- Strona główna
- Produkty
- Komisjonery
- 175961 BT OME-100-H
175961
BT OME-100-H
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 5 263 |
| Maszt | Triplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 885 cm |
| Wysokość platformy | 820 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 385 cm |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 625 |
| Masa własna | 4 150 kg |
| Details | wspomaganie kierownicy |