- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175946 Toyota 72-8-FD-30
175946
Toyota 72-8-FD-30
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2008 |
| Odczytane motogodziny | 12 024 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 400 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 290 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 8.15-15 |
| Opony (Tył) | 6.50-10 |
| Masa własna | 4 530 kg |
| Details | wyłącznie do sprzedaży poza UE, 3 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |