- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 175912 Atlet UFS-250-DTFVRE-540
175912
Atlet UFS-250-DTFVRE-540
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2007 |
| Odczytane motogodziny | 848 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 540 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 264 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 620 |
| Rok produkcji baterii | 2024 |
| Masa własna | 4 465 kg |
| Dlugość wideł | 115 cm |
| Details | 4ws, 5 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |