- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175905 Toyota 40-8-FD-45-N
175905
Toyota 40-8-FD-45-N
Unikalne wlaściwości
- Low hours
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 5 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 1 392 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 350 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 300-15 |
| Opony (Tył) | 7.00-12 |
| Masa własna | 7 060 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne, ogrzewanie, kabina |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |