- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175898 Toyota 40-8-FD-50-N
175898
Toyota 40-8-FD-50-N
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 5 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2018 |
| Odczytane motogodziny | 2 799 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 450 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 328 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 300-15 |
| Opony (Tył) | 7.00-12 |
| Masa własna | 7 910 kg |
| Dlugość wideł | 240 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |