- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175895 Combilift CBE-3000
175895
Combilift CBE-3000
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 1 458 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 555 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 245 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 930 |
| Rok produkcji baterii | 2019 |
| Opony (Tył) | Opony pełne superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony pełne superelastyczne |
| Masa własna | 7 184 kg |
| Dlugość wideł | 115 cm |
| Details | 4ws, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Pozycjoner wideł |