- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175856 Yale GDP-20-LX-E-2200
175856
Yale GDP-20-LX-E-2200
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 5 308 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 473 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 215 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 6.50-10 |
| Opony (Tył) | 18x7-8 |
| Masa własna | 3 200 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne, nowe siedzenie |
| Attachment types | Przesuw boczny |