- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175854 Mitsubishi FG-20-NT
175854
Mitsubishi FG-20-NT
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Gaz |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2014 |
| Odczytane motogodziny | 1 091 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 330 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 210 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 6.50x10 |
| Opony (Tył) | 5.00x8 |
| Masa własna | 3 120 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne, nowe siedzenie, nowe widły |
| Attachment types | Przesuw boczny |