- Strona główna
- Produkty
- Reach trucki
- 175845 Toyota RRE-160-M
175845
Toyota RRE-160-M
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 600 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2015 |
| Odczytane motogodziny | 3 346 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 630 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 272 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 465 |
| Rok produkcji baterii | 2015 |
| Masa własna | 3 005 kg |
| Details | nowe widły, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny |