- Strona główna
- Produkty
- Komisjonery
- 175815 Toyota OME-100-H
175815
Toyota OME-100-H
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 710 |
| Maszt | Triplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 1 015 cm |
| Wysokość platformy | 950 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 435 cm |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 420 |
| Rok produkcji baterii | 2019 |
| Masa własna | 4 150 kg |
| Details | bateria litowo-jonowa, wspomaganie kierownicy |