- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175775 Toyota 8-FBMT-50
175775
Toyota 8-FBMT-50
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 5 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 3 199 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 450 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 315 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 930 |
| Rok produkcji baterii | 2021 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 355x45-15 |
| Opony (Tył) | 225x75-10 |
| Masa własna | 8 655 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne, nowe opony przednie, nowe opony tylne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |