- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175746 Toyota 8-FBMKT-25
175746
Toyota 8-FBMKT-25
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2020 |
| Odczytane motogodziny | 2 528 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 650 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 285 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 500 |
| Rok produkcji baterii | 2020 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 225x75-10 |
| Opony (Tył) | 180x70-8 |
| Masa własna | 5 404 kg |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | nowe widły, kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |