- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175742 Toyota 8-FBM-20-T
175742
Toyota 8-FBM-20-T
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 2 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 6 685 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 450 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 280 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Bateria Ah | 750 |
| Rok produkcji baterii | 2021 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 200/50-10 |
| Opony (Tył) | 150/75-8 |
| Masa własna | 3 729 kg |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne, nowe opony tylne, nowe widły |