- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175717 Toyota 02-8-FDJF-35
175717
Toyota 02-8-FDJF-35
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 3 865 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 430 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 220 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 250-15 |
| Opony (Tył) | 6.50-10 |
| Masa własna | 5 970 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |