- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175711 Linde H-35-D-01 (393)
175711
Linde H-35-D-01 (393)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2012 |
| Odczytane motogodziny | 14 150 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 466 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 218 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 250/75-12 |
| Opony (Tył) | 225/75-10 |
| Masa własna | 4 940 kg |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |