- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175705 Hyundai 18-BT-7
175705
Hyundai 18-BT-7
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 1 800 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Odczytane motogodziny | 2 929 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 700 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 300 cm |
| Control type | Handles |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 48 |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 18x7-8 |
| Opony (Tył) | 15x4.5-8 |
| Masa własna | 3 373 kg |
| Details | 3 sekcje hydrauliczne, nowe opony przednie |
| Attachment types | Przesuw boczny |