- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175697 Toyota 40-8-FD-45-N
175697
Toyota 40-8-FD-45-N
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 4 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2019 |
| Odczytane motogodziny | 2 080 |
| Maszt | Duplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 400 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 285 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | Opony pneumatyczne |
| Opony (Przód) | 300-15 |
| Opony (Tył) | 7.00-12 |
| Masa własna | 7 380 kg |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |
| Attachment types | Przesuw boczny, Pozycjoner wideł |