- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175688 Toyota 52-8-FDF-30
175688
Toyota 52-8-FDF-30
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Diesel |
| Napęd | Automatic |
| Rok produkcji | 2021 |
| Odczytane motogodziny | 2 128 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 470 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Opony (Tył) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 28x9-15 |
| Opony (Tył) | 6.50-10 |
| Masa własna | 5 310 kg |
| Dlugość wideł | 120 cm |
| Details | nowe opony przednie, nowe opony tylne, nowe widły, kabina, ogrzewanie, 4 sekcje hydrauliczne |