- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175674 Linde E-30-L-01 (387)
175674
Linde E-30-L-01 (387)
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 3 000 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 9 291 |
| Maszt | Triplex z wolnym skokiem |
| Wysokość podnoszenia | 468 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 220 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 625 |
| Rok produkcji baterii | 2016 |
| Opony (Tył) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | SE Non Marking |
| Opony (Przód) | 23x9-10 |
| Opony (Tył) | 200x50-10 |
| Masa własna | 5 331 kg |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne |