- Strona główna
- Produkty
- Wózek widłowy używany
- 175668 Toyota 8-FBMHT-85
175668
Toyota 8-FBMHT-85
Zainteresowany?
Skontaktuj się z jednym z naszych sprzedawców regionalnychSpecyfikacje
| Udźwig | 8 500 kg |
|---|---|
| Silnik | Elektryczny |
| Rok produkcji | 2016 |
| Odczytane motogodziny | 2 389 |
| Maszt | Duplex panoramiczny |
| Wysokość podnoszenia | 320 cm |
| Wysokość w stanie złożonym (cm) | 260 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedał | pojedyńczy pedał |
| Bateria V | 80 |
| Bateria Ah | 1 250 |
| Opony (Tył) | Opony bliźniacze superelastyczne |
| Opony (Przód) | Opony superelastyczne |
| Opony (Przód) | 8.25-15 |
| Opony (Tył) | 250-15 |
| Masa własna | 12 300 kg |
| Dlugość wideł | 180 cm |
| Details | 4 sekcje hydrauliczne, nowe widły, nowe opony przednie |